PAR XCELSUS | PAKALPOJUMI | GALERIJA | KĀ MŪS ATRAST?

Numuriņi

Katrā numuriņā ir SAT – TV, bezvadu internets (WiFi), minerālūdens.
Vannas istabā – duša vai vanna, mīksti dvieļi, personīgās higiēnas priekšmeti, fēns un siltās grīdas.
Bagātīgas brokastis, tai skaitā siltais ēdiens.
Kopumā viesu namā komfortabli iespējams izguldīt līdz 50 personām (izmantojot visas papildvietas)

Rezervēt tagad / www.booking.com


Nelielām viesībām vai semināriem varat izmantot Austrumu zāli (45 m²). Šeit seminārā pie galdiem omulīgi varēs justies 20 - 22 personas, bet "pieņemšanas" tipa svinībās – 40 personas.
Zāle ir aprīkota ar gaisa ventilācijas - kondicionēšanas sistēmu un aptumšojošām žalūzijām. Ir pieejams multimediju projektors, ekrāns un tāfele ar flipchart. Lielisku maltīti un kafijas pauzi pagatavos pieredzējuši pavāri un meistarīgs konditors.
Gaiša un plaša 150 m² liela zāle (Rietumu zāle) būs lieliski piemērota svinīgu pasākumu vai konferenču rīkošanai. Svinīgu banketu šeit var nodrošināt līdz 100 personām ar apkalpošanu pie galdiem un līdz 200 personām pieņemšanas tipa svinībām. Konferences šeit var sarīkot līdz pat 160 personām, sakārtojot zāli "teātra" tipa izkārtojumā.

Ēdināšana

Lai ko Jūs vēlētos, klusas un romantiskas vakariņas, vai banketu 200 personām – šeit sagatavos maltīti tieši Jūsu vēlmēm! Banketu, konferenču, semināru un saviesīgu pasākumu laikā viesu nama profesionālā komanda Jums nodrošinās pilnu ēdināšanas servisu.

LV | DE | RU | ENG
© SIA "Xcelsus", 2012. Visas tiesības aizsargātas.